Sepetim EN

Nasıl Juice Angel olacağım?

Juice Angel için sistemimize öncelikle üye olman gerekiyor. Sonrasinda kendine bir Juice Angel nickname’i secebilir veya kendi ismini kullanabilirsin. Isimler İyilik tablolarında, ve iyilik görevlerinde sen izin verirsen kullanılmaktadır.

Verdiğin her siparişte sana özel bir iyilik görev numarası gelecek. Bunu sipariş paketinin içinde bulabilirsin.

Soldaki menüden iyilik görevini almak için bu numarayı girmen yeterli!

İyilik görevini gerçekleştirmen için belirli bir zamanın olacak. Görevini gerçektirdikten sonra buraya girişini yaparsan bizden alışverişlerinde kullanacağın iyilik puanı kazanacaksın. Yani iyiliğin yine sana iyilik olarak geri dönecek😊

Görevini tamamlamadan yeni bir görev alman mümkün olmayacağı için görevini zamanında tamamlamanı tavsiye ederiz.

Görevlerimiz hiç bir zaman zor değil, “mission impossible” değil, sadece bağış olacak şekilde maddi değil. Senin bir efor koyman gereken ve bir insanın hayatına dokunmanı istediğimiz görevler. Bu Corona zamanında birine belki fiziksel dokunmakta zorlanıyor olabiliriz ama manevi olarak dokunmayı hiçbir zaman ihmal etmemeliz!

Eğer bu anlayışa uygun olacağını düşündüğün bir iyilik görevi varsa lütfen bizimle paylaş, zincirimizi büyütmemize yardımcı ol. Eğer önerin onaylanırsa görev senin Nickname’in ile yayına alınacak, ve bu iyiliğin elbette yine iyilik puanı ile ödüllendirilecek. Çünkü JuiceUp’da hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz😊

Eğer ürünü bizden sipariş vererek değil dışarıdaki bir satış noktasından aldıysan şişe üzerindeki küçük kartta / etikette yazılı olan numarayı girerek iyilik görevini alabilirsin. Ancak yine önce üye olman gerekiyor unutma!
Juice Up - Coldpress