Sepetim EN

8 Haftalık Dönüşüm ProgramıKayıt Formu

Ön kayıt ve detaylı bilgi almak için formu doldurun veya [email protected]'ye mail gönderin.

Juice Up - Coldpress

SELEN SONAR
Selen Sonar, İstanbul Alman Lisesi ardından Boğaziçi Üniversitesi MIS Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir.

2004 yılında Hewlett Packard firmasında çalışmaya başlayan Selen, 12 yıl süren kurumsal hayatı boyunca satış, kanal geliştirme, pazarlama, dağıtım kanalı yönetimi ve marka yöneticiliği gibi çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. HP’de hem lokal hem bölgesel yöneticilik yapması sebebi ile farklı pazarlar ve daha da önemlisi farklı insan profilleri ile birlikte çalışma fırsatı kazanmıştır.

2015 itibariyle danışmanlık ve koçluk ile ilgilenmeye başlayan Selen, 2016 yılında kurumsal kariyerini sonlandırmış, koçluk üzerine çeşitli eğitimlere ve sertifikasyon programlarına katılmıştır. Şu an hem CTI Co-Active sertifikalı Yaşam Koçu, hem de Points of You® sertifikalı eğitmeni olarak gerek kişisel gelişim alanlarında bireylere, gerekse kurumlara eğitimler vermekte ve koçluk yapmaktadır. Terapötik fotoğraflarla koçluk, Tetha Healing, Tony Robbins DwD, Nefes Teknikleri, Aynalama, Optimum Denge modeli, koçluk seanslarına ve workshop’larına entegre ettiği tekniklerden bir kaçıdır. Halen devam ettiği kişisel gelişim eğitimlerinden kazanımlarını workshop’larına ekleyerek eğitim içeriklerini zenginleştirmeye devam etmektedir.

Sağlıklı yaşam ile yakından ilgilenen Selen aynı zamanda Juice Up firmasının kurucusu ve sahibidir, IIN Sağlık Koçluğu sertifikası sahibidir ve bütünsel koçluğun yanı sıra sağlık koçluğu da yapmaktadır. IIN Sağlık Koçluğu esnasında tanıştığı Dr. David Katz’ın izni ile Türkiye’de Besin Dedektifleri ™ girişimini başlatmıştır. Çocukların sağlıklı beslenme seçimleri üzerinde bir farkındalık yaratmaya yönelik bu programın eğitimlerini de bizzat kendisi vermektedir.

Zihin-Beden-Ruh dengesi adına sağlıklı yaşamda aktif bir hayatın önemini bilen Selen, 20 seneyi aşkın süredir bale yapmaktadır. Bir dönem Devlet Opera ve Balesi’nde de profesyonel olarak çalışmış olan Selen, halen aktif olarak bale hayatına devam etmekte, resitallerde yer almakta ve profesyonel olarak bale öğretmenliği yapmaktadır. Vaganova, Royal Academy, Pedagojik Formasyon, Modern Dans alanlarında bitirme dereceleri olan Selen, bedensel farkındalığı artırmak adına aynı zamanda Zumba ve Yoga eğitmenliği yapmaktadır. Tüm bu bedensel aktivitelerin vücuttaki etkilerini harmanladığı ve kişisel gelişime yansıttığı Bütünsel Dönüşüm Programları sunmakta ve yeni kazanımları ile içerikleri sürekli zenginleştirmektedir.

Tüm eğitim programlarını ve workshop’larını Türkçe ve Ingilizce olarak hem Türkiye’de hem de Avrupa ve Amerika’da birey ve kurumlara vermeye devam etmektedir.