Sepetim EN

İNDİRİMLER & LOYALTY PROGRAMI

GRUP İNDİRİMİ

10 set ve üzeri alımlarda 10%’dan başlayan indirim veriyoruz, toplu alımların için [email protected]’ye mail atabilirsin.

Not: İndirimler; aynı siparişte, aynı teslimat tarih-saati ve aynı adrese teslim için geçerlidir.

KURUMSAL İNDİRİMLER

10’dan başlayan kurumsal indirimler için bize [email protected]’ye mail atabilirsin.

LOYALTY PROGRAM

İlk siparişinde geçerli olacak şekilde toplam sipariş tutarının %10’una, sonraki siparislerinde ise toplam sipariş tutarının %5’ine denk gelecek şekilde Juice Puan kazanıyorsun. Biriken puanlarını hesabında görebilir dilediğin zaman indirim olarak kullanabilirsin. 1 puan 1TL değerindedir.
Puanların artıkca bizdeki Juice statün de değişiyor olacak. Juice Baby olarak başladığın hayatın puanların artıkca gelişecek, güzelleşecek. Statü detaylarını ve avantajlarını aşağıda görebilirsin.STATÜ GEREKEN PUAN AVANTAJLARI
Juice Baby 1 İlk siparişin itibariyle Juice Baby olarak yeniden doğacaksın😊
Juice Rookie 150 Bazı siparişlerinde küçük süpriz hediyelerle karşılaşmaya başlayacaksın.
Juice Master 350 Siparişlerinde sürpriz hediyeler, ve yeni eklenecek ürünlerden test etme şansı, sana özel indirim fırsatları.
Juice Guru 600 Siparişlerinde sürpriz hediyeler, ve yeni eklenecek ürünlerden test etme şansı, sana özel indirimler, wellness eğitimlerimize indirimli veya davetli olarak katılma fırsatı.Not: Bir kerede kullanılacak Juice Puanı, toplam sepet tutarının yarısından fazla olamaz.