Sepetim EN

JUICE UP İÇİN 10 İYİ NEDEN

  Juice Up - Coldpress1)Juice Up'ta ürünler hazırlanırken, mevsiminde olan taze meyveler ve sebzeler özenle seçilir. Organiği bulunmayan sebze ve meyveler ise, yüksek alkali suda bekletilerek temizlenir; böylece üzerlerinde kendilerine ait olmayan hiç bir şey kalmaz.
  Juice Up - Coldpress2) Meyve/sebze suyu üretimi, Soğuk Pres makinelerde herhangi bir ısıl işlem olmadan bıçaksız bir şekilde maksimum verim alınarak yapılır.
  Juice Up - Coldpress3) Ürünlerimizde alkali (PH 9,5+) sular kullanılır.
  Juice Up - Coldpress4) Vitamin, mineral ve enzimlerden kayıp olmaması için sebze ve meyveler minimum oranda kesilerek, çoğunlukla bütün ve kabuklu olarak sıkılır. Soyulması veya kesilmesi gereken durumlarda seramik bıçaklar kullanılır.
  Juice Up - Coldpress5) Juice Up setlerinde cleanse programlarını destekleyen özel alkali sular bulunmaktadır. Hem programını destekler hem gün içindeki su alım miktarını artırır. Tadları da muhteşemdir;)
  Juice Up - Coldpress6) Juice Up'ta "Superfood" diye tabir edilen besinleri içeren ürünlerimiz vardır.
  Juice Up - Coldpress7) Juice Up ürünleri istersen tek kullanımlık BPA içermeyen pet şişelerde istersen cam şişelerde sunulur. Tercih senindir.
  Juice Up - Coldpress8) Juice Up ekibi, sağlıklı beslenme ve juicing konusunda eğitimlidir. Sağlık durumuna ve damak tadına göre, sana özel içerikler oluşturur.
  Juice Up - Coldpress9) Juice Up ekibi sağlıklı yaşam konusunda çok titizdir. İşini tutkuyla yapar, müşterini yakından takip eder, önerilerini dikkate alır, değerlendirir ve uygular. Müşterisinin durumuna ve damak tadına göre, özel, içerik ve set çalışır.
  Juice Up - Coldpress10 )Juice Up ekibi işini severek yapar bu yüzden her içeriğin içine sevgisini, neşesini ve pozitif enerjisini de ekler. Juice Up, sadece bedenini değil ruhunu da besler. Juice Up mantra kartları pozitif düşünce gücünü destekler.


Juice Up - Coldpress